• KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR..
    • İzmir Cam,Ayna,Aluminyum,Katlanır Cam,Kepenk,Panjur, işlerinde hizmetinizdeyiz. TEL: 0 (232) 4894371 Faks: 0 (232) 4843855 Cep: 0 (536) 5418685
    • KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR..
    • İzmir cam,ayna,aluminyum,katlanır cam,kepenk,panjur işlerinde hizmetinizdeyiz. TEL: 4894371 Faks: 4843855 Cep:05365418685

KATLANIR CAM


Cafeler ve pastahaneler için son yıllarda vazgeçilmez olan katlanır cam estetik vede ekonomık oldugu için uzun yıllar tercıh edilecek gibi duruyor.

Katlanır camda kullanılan camlar özel olarak işlemden geçirilmekte ve kırılmaya karşı 10 kat dayanıklı hale getirilmektedir.

Yapı tadilatı gerektirmeyen katlanır cam sistemleri komşularınızla sorun yaşamadan rahatça yaptırabileceğiniz bir iştir.

Balkon kapatma ve cam bölmelerinde çok tercih edien sistem olan katlanır camda kullanılan 8mm camlar ısıya ve darbeye dayanıklı olarak takılmaktadır.

Otellerin teras katları olsun,manzarası olan işletmeler olsun görüntü kaybı olmaksızın estetik duruşu ve emniyet(8mm temper)camları ile tercih edilir.

Ev ve yazlıklarınızda görüntü kaybı olmadan ve emniyet kaygısı yaşamadan (8mm temperli cam) uygulanan cam balkon sistemi vazgeçilmez bir sistemdir.

Katlanır cam,cam oda,balkon camlama,cam balkon diye benzer bir çok isimle yapılan bu sistemlerde 8 mm temperli cam uygulanır.

Zemin katlar olsun,yazlık bahçeleri olsun evinizi genişletebilir,balkonunuza ve evınıze daha iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.8mm temperli camdır.

Yazlık ve sayfiye yerler için en uygun, yönetmeliğe aykırı olmadan ve tadilat ruhsatı gerektirmeden uygulanan katlanır cam sistemidir.

Katlanır cam,balkon cam,cam oda tarzında yapılan tüm işlemlerde kullandığımız malzemeler son tekneloji ile üretilen parçalardır.